Kurumsal Yayıncılık

Kurumsal Yayıncılık

Üzerinde markanızın logosunun bulunduğu her yayın, konu ne olursa olsun markanıza ait algıyı koruyacak ve yüceltecek bir hedefle hazırlanmalıdır. Sizin belirlediğiniz ya da bizim önereceğimiz bir konsept çerçevesinde hazırlanan süreli kurumsal dergi ve kurum içi dergiler, prestij yayınları, advertorial çalışmaları, röportajlar ve portal içerikleri, kurumunuzu en etkin biçimde tanıtacak ve markanıza katma değer sağlayacaktır.

 

Kurumsal ve Kurum İçi Dergiler

Hangi amaçla hazırlanırsa hazırlansın, kurumsal derginiz markanızın sektörün lider markalarından biri olduğunu gösterir. Sektördeki iddianızı, düzenli bir yayın haline getirilebilecek nitelikte söyleyecek sözlerinizin olmasıyla gösteren kurumsal dergiler, bu sayede marka algınızı da yukarı taşıyacaktır. Kurum içi dergiler ise iç iletişiminizi kuvvetlendirecek yayın organlarınızdır. Şirketinizde yaşanan gelişmeler, çalışanlarınıza fayda sağlayacak bilgiler ve sektör haberleri ile oluşturulan zengin içerikler kurum içi derginizin çalışanlarınız tarafından takip edilmesini sağlayacaktır.

 

Advertorial Çalışmaları, Röportajlar

Şirketinizin kuruluş yıl dönümü şerefine, yeni koleksiyonunuzun esin kaynağını paylaşmak adına, hizmet verdiğiniz sektörle ilgili yarınlara unutulmaz bir miras bırakmak ya da yalnızca bir hayali gerçeğe dönüştürmek için bir prestij yayını hazırlamak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada biz hem kendi fikirlerimizle size yol gösterme hem de sizin aklınızdan geçenlere hayat verme görevini üstleniyoruz.

 

Dış Makaleler

Bu ay sıradanlıktan kurtulun ve reklam verdiğiniz dergilerde, bakmadan çevrilecek bir ilanla yer almak yerine, okunacak, üzerinde düşünülecek bir advertorial çalışması ile yer alın. İlanlarınıza olduğu gibi basın bültenlerinize de belirlediğiniz kişilerle yapılacak bir röportaj formatıyla yeni bir soluk getirebilirsiniz. Röportaj sorularını hazırlama, röportajı gerçekleştirme, deşifre etme ve editleme konusunu ise bize bırakabilirsiniz.