Hİzmetlerİmİz
 • Dijital Yayıncılık Hizmetleri

  Doğru hedef kitle için doğru bir iletişim dili oluşturmak profesyonellik gerektirir. Contentus olarak kurumsal web sitenizin içeriğini, blog yazılarınızı, e-dergi, tablet dergi, e-mailing ve sosyal medya içeriklerinizi oluştururken markanızı/ürününüzü/hizmetinizi sizden dinler, ihtiyaçlarınızı analiz eder ve anlatmak istediğiniz her ne ise en doğru şekilde anlatırız.

 • E-Ticaret Hizmetleri

  E-ticarette satışlarınızı artırmak için görünür olmanız, görünür olmak için ise içerik oluşturmanız gerekir. Ürünleriniz için kategori metinleri oluşturup onları arama trendlerine göre kurgulamak, SEO uyumlu metinlerle desteklemek, blog oluşturup düzenli içerik yayımlamak, farklı mecralarda yayımlanmak üzere trafiğinizi artıracak makaleler hazırlamak bizim uzmanlık alanımız.

 • Kurumsal Yayıncılık

  Üzerinde markanızın logosunun bulunduğu her yayın, markanıza ait algıyı koruyacak ve yüceltecek bir hedefle hazırlanmalıdır. Sizin belirlediğiniz ya da bizim önereceğimiz bir konsept çerçevesinde hazırlanan kurumsal ve kurum içi dergiler, prestij yayınları, advertorial, röportaj ve portal içerikleri, sizi en etkin biçimde tanıtacak ve markanıza katma değer sağlayacaktır.

 • Görsel İletişim Desteği

  İçeriğinizi fotoğraflarla, illüstrasyonla ya da infografikle desteklemek isterseniz size A’dan Z’ye hizmet verebilecek ekibe sahibiz. Siteniz ya da kataloğunuz için ürün fotoğraf çekimleri, reklam kampanyalarınız için illüstrasyon çalışmaları ve hem web siteniz hem de sosyal medya kanallarınız için infografikler hazırlar, bunları içerik çalışmanızla bir bütün halinde sunarız.