Dijital Yayıncılık Hizmetleri

Dijital Yayıncılık

Doğru hedef kitle için doğru bir iletişim dili oluşturmak profesyonellik gerektirir.  Contentus olarak kurumsal web sitenizin içeriğini, blog yazılarınızı, e-dergi, tablet dergi, e-mailing ve sosyal medya içeriklerinizi oluştururken markanızı/ürününüzü/hizmetinizi sizden dinler, ihtiyaçlarınızı analiz eder ve anlatmak istediğiniz her ne ise en doğru şekilde anlatırız.

 

Kurumsal Web Sitesi

Müşterilerinizle iletişim kurabileceğiniz onlarca yol var. Dijital yayınlar ise sizi en geniş kitleye ulaştıracak mecraların başında gelir. Kurumsal web siteniz sizin vitrininizdir. İyi tasarım ve sağlam yazılım, profesyonelce hazırlanmış içerikle bir araya geldiğinde mükemmeli yakalar. Görünmek istediğiniz gibi görünür, yaratmak istediğiniz algıyı yaratırsınız.

 

Blog İçerikleri

Varlığınızı sürdürdüğünüz alanda görünür olmak için söyleyecek sözünüzün olduğunu göstermeniz gerekir. Bunu yapabileceğiniz en kestirme yol ise blog hazırlamaktır. Arama trendleri analizinin rehberliğinde hazırlanan içerikler, sizi arama motorlarında üst sıraya taşıyan en kuvvetli araçlarınız olacaktır. Biz ise hem markanızı hem bulunduğunuz sektörü hem de hedef kitlenizi doğru bir şekilde analiz ederek etkileşiminizi artıracak blog içeriklerini hazırlarız.

 

E-Dergi, Tablet Dergi

Ürününüzle doğrudan ilgili olsun ya da olmasın, eğer bir dergi yayınlamaya karar verdiyseniz, içeriğinizin markanızın algısını korumaktan da öte, ileriye taşıyacak nitelikte olması gerekir. Çünkü bu işle müşterilerinize verdiğiniz değeri gösteren büyük bir iş yapıyorsunuzdur. Ortaya çıkan projenin de bu fikrin hakkını vermesi gerekir. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız markanız için düşündüğünüz e-dergi ya da tablet dergi içeriklerinizi bize emanet edebilirsiniz.