E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetleri

Online mağazanızda satışlarınızı artırmaya yönelik yapacağınız ilk hareket, görünürlüğünüzü artırmak olacaktır. İnternette gerçek bir görünürlük ise doğru içerikle mümkündür. Ürünleriniz için kategori metinleri oluşturup onları arama trendlerine göre kurgulamak, SEO uyumlu metinlerle desteklemek, markanıza ait bir blog oluşturup burada düzenli içerik yayınlamak, farklı mecralarda yayınlanmak üzere sitenizin trafiğini artıracak makaleler hazırlamak bizim uzmanlık alanımız.

 

SEO Uyumlu Metinler

Ürünlerinizin bulunduğu ana kategoriler, onların alt kategorileri ve daha sonra tek tek ürünleriniz hakkında sitenizde yer alacak SEO uyumlu metinler, yapacağınız SEO çalışmasını başarıya ulaştıracak kilit noktadır. Sattığınız ürünler hakkında doğru kelimelerle yazılmış yazılar, sizi arama motorlarında üst sıraya taşıyacak ve satışlarınızı doğrudan etkileyecektir.

 

Blog

Sattığınız ürünlerle hangi pazarın içinde yer alıyorsunuz. Doğrudan ya da dolaylı olarak sizi ilgilendiren konular neler? Bu konular hakkında araştırma yapan herkesin yolu sizin sattığınız ürünlere mi çıkıyor? Öyleyse sizi hedef kitlenizle buluşturacak en kestirme yol blog yayıncılığıdır. Bulunduğunuz sektörü ilgilendiren güncel konular hakkında düzenli olarak yayın yapacağınız bir blog oluşturarak, trafiğinizi ve bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Blog içerikleriniz için öncelikle arama trendleri analizi yapar daha sonra buna göre konu başlıklarımızı belirleriz. Böylece her bir içerikle nokta atışı yapmış oluruz.

 

Dış Makaleler

Sayfanızın trafiğini artıracak bir diğer içerik paylaşım yolu ise dış mecralarda yayınlanacak makalelerdir. Doğrudan markanız ya da ürününüzle ilgili haberler veren, kampanyalarınızı anlatan ya da sektörle ilgili genel bir içeriğin paylaşıldığı makaleler backlink çalışmasıyla farklı mecralardan sitenize gelen trafiği artırmaya yardımcı olacaktır.