Görsel İletişim Desteği

Bizim mükemmel bir uyum içerisinde çalıştığımız, işlerinin en iyisi olan dostlarımız var. Eğer içeriğinizi fotoğraflarla, illüstrasyonla ya da infografikle desteklemek isterseniz size A’dan Z’ye tam bir hizmet verebilecek ekibe sahibiz. E-ticaret siteniz ya da kataloğunuz için ürün fotoğraf çekimleri, reklam kampanyalarınız için illüstrasyon çalışmaları ve hem web siteniz hem de sosyal medya kanallarınız için infografikler hazırlar, bunları içerik çalışmanızla bir bütün halinde sunarız.

 

Fotoğraf Çekimi

Eğer bir e-ticaret siteniz varsa, burada yer alacak her ürün için farklı açılardan çekilecek fotoğraflara ihtiyacınız olacaktır. Aynı durum ürün kataloglarınız için de geçerli. Biz, web sitenizin ya da katoloğunuzun içeriğini hazırlarken aynı zamanda fotoğraf çekimini de üstlenerek tüm hizmetin tek bir çizgide, tek bir imzayla gerçekleşmesini sağlarız.

 

İllüstrasyon

Reklam kampanyalarınız ya da farklı projeleriniz için illüstrasyon çalışmasına ihtiyaç duyduğunuzda, çözüm ortağınız  Contentus! Kelimelerimizi çizgilerle renklendiren illüstrasyon çalışmaları, iletişim dilinizi kuvvetlendirecek bir bonustur.

 

İnfografik

Yepyeni bir iş yapıyorsunuz ve bu işin nasıl yapıldığını anlatmak için kelimeler tek başına kifayetsiz kalıyor. Bu durumda yapacağınız en iyi şey anlatımınızı infografiğe dönüştürmek… Hareket kazanan imajlar ile sözlü ya da yazılı anlatım bir araya geldiğinde, hikayenizi ya da çalışma biçiminizi doğru bir şekilde ifade etmeniz çok daha kolay olacaktır.